O chate

Spojenie moderného dizajnu s prírodou

Moderná a priestranná chata MAFIS v Terchovej je symbolom dokonalého pohodlia pre väčšie skupiny, rodiny, priateľov a známych. Disponuje kapacitou až 16 lôžok a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním.

Galéria

O chate

Dokonalé pohodlie pre rodiny i priateľov

Na poschodí sa nachádzajú štyri komfortné dvojlôžkové izby s prístelkami, každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou, šatník a televíziu.

Na prízemí si môžete užívať teplo praskajúceho krbu vo vkusne zariadenej spoločenskej miestnosti s detským kútikom, smart TV, spoločenskými hrami a malou knižnicou. 

Príjemné večery na krytej terase s posedením, oplotenou záhradou, možnosťou grilovania a detským ihriskom zabezpečia tú pravú chatovú atmosféru.

Vybavenie chaty

Wellness

Moderne vybavené ubytovanie pre najlepší oddych

Vlastná kuchynka s kompletným vybavením a jedálňou poskytuje obedovú zostavu pre 16 ľudí, chladničku, elektrickú varnú dosku, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu, rúru na pečenie a kávovar. Pre najmenších máme k dispozícií aj detskú jedálenskú stoličku.

Pre dokonalý relax môžete využiť službu in-house wellness centra, ktoré je vybavené odpočivárňou, fínskou saunou a vírivkou.

Parkovisko strážené kamerovým systémom a úschovňa lyží a bicyklov je hneď vedľa chaty. Celá chata je pokrytá bezplatným wifi signálom.

Chcem vidieť galériu

Doprajte im pohyb

Vaše deti to tu budú milovať

Kids friendly ubytovanie ponúka pre rodiny s deťmi plne vybavený detský kútik, vonkajšie ihrisko, detskú postieľku na vyžiadanie a prebaľovaciu podložku.

Tipy na výlety

Nudiť sa v Terchovej určite nebudete

Ideálna poloha v centre dedinky Terchová poteší nejedného milovníka zimných športov aj letnej turistiky. Len pár krokov od chaty je autobusová zastávka, ktorá poskytuje priamy spoj do Vrátnej doliny a lyžiarskeho strediska Vrátna free time zone s celoročnými aktivitami, lyžiarskou školou a detským parkom. Neďaleko sú obchody, kaviarne, reštaurácie, kostol a pošta. V lete môžete priamo z chaty vykročiť na turistické chodníky, Jánošíkové diery sú od chaty vzdialené necelé 2 km. 

Galéria

Terchová

Zaistite si ubytovanie v najlepšom termíne

Rezervovať ihneď